ثبت نام کارشناس

به خانواده هومتیک بپیوندید


پیشرفت‌های بدست آمده مجموعه هومتیک، نتیجه‌ی استعداد و تلاش همه کارکنان شرکت بوده است و همچنان به قدرت همکارانمان برای رسیدن به آرمان‌های شرکت ایمان داریم. تلاش ما بر این است تا افراد خلاق و پرانرژی که از فعالیت در محیط کاری پویا لذت می‌برند را به جمع همکارانمان اضافه کنیم که در کنار هم بهترین خدمات را به مشتریان ارائه نماییم.

ex-1

درآمد مطمئن داشته باشید

ما در هومتیک با دریافت کمیسیونِ کمتر به کسب درآمد بیشتر توسط شما کمک می‌کنیم. پس با خیال راحت کارها را انتخاب کنید.

ex-3

دانش خود را گسترش دهید

در خانواده هومتیک می‌توانید با گذراندن دوره‌های آموزشی دانش خود را در حوزه فعالیت‌تان گسترش دهید. ما همیشه از شما حمایت می‌کنیم.
ex-2

مدیر خودتان باشید

با فعالیت در هومتیک دیگر نیازی به حضور در ساعتی خاص و در محلی مشخص نیست. شما در هر ساعتی که مایل باشید می‌توانید فعالیت کنید.

ex-4

سرمایه‌گذار خودتان باشید

در هومتیک بدون نیاز به سرمایه اولیه کارفرمای خود باشید و با برنامه‌ی شخصیِ خودتان به میزانی که دوست دارید درآمد کسب کنید.

مراحل ثبت نام در هومتیک به چه صورت است؟

۱. تکمیل فرم ثبت‌نام در سایت

در ادامه همین صفحه، شما می توانید فرم ثبت نام کارشناس را کامل نمایید و برای کارشناسان ما ارسال نمایید.

۲. مراجعه حضوری به دفتر

بعد از تکمیل فرم ثبت نام، کارشناسان ما با شما تماس حاصل می نمایند و طی قراری حضوری، جهت ادامه فرایند ثبت نام، از شما دعوت به عمل می آید.

۳. تحویل مدارک شناسایی

اصل و کپی شناسنامه و کارت ملی عکس ۳*۴ کارت مهارت (ارائه برای همه مهارت‌ها به غیر از نظافت ضروری است) کپی اجاره‌نامه یا سند خانه قبض آب، برق، گاز یا تلفن شماره حساب بانکی یا شبا به نام متقاضی برگه استعلام سوء‌پیشینه

۴. شرکت در کلاس‌های آموزشی

همه مهارت‌ها غیر از متقاضیان نظافت: شنبه تا چهارشنبه ساعت ۱۰:۰۰، ۱۲:۰۰ و ۱۴:۰۰ پنج‌شنبه‌ها ساعت ۱۰:۰۰ متقاضیان نظافت: روزهای زوج ساعت ۱۰:۰۰

پلتفرم یکپارچه مدیریت ساختمان

چگونه از هومتیک کسب درآمد کنیم؟

بعد از فعال شدن حساب کاربری‌تان در هومتیک به عنوان کارشناس، شما می‌توانید از بین درخواست‌های ثبت شده از طرف مشتری‌های هومتیک یکی را انتخاب کنید و درآمد کسب کنید. فراموش نکنید که برای انتخاب درخواست حتما باید به زمان و محل انجام آن دقت کنید و اگر امکان انجام درخواست را با شرایط ثبت شده داشتید آن را قبول کنید.

بعد از انتخاب درخواستِ مشتری از طرف شما تایید درخواست و شماره تماس شما برای مشتری ارسال می‌شود، همچنین شماره تماس مشتری برای شما ارسال می‌شود. شما می‌توانید پس از ارتباط با مشتری درباره جزییاتِ بیشترِ کار سوال کنید و در صورت نیاز از محل انجامِ آن نیز بازدید داشته باشید، سپس هزینه انجام کار را به ایشان اعلام کنید. فراموش نکنید که این موضوع شامل خدمات نظافت، پذیرایی و آشپزی نمی‌شود؛ هزینه این سه مورد از قبل در سیستم قیمت‌دهی هومتیک تعریف شده و نیازی به تماس با مشتری نیست.

مرحله آخر، کسب درآمد پس از انجام توافق‌های اولیه برای انجام خدمت در محل مشتری حاضر شوید و کار را به بهترین شکل ممکن انجام دهید و درآمد کسب کنید. به همین سادگی! فراموش نکنید در صورت انجام کارها به شکل عالی و کسب امتیاز بالا از مشتری امکان دریافت پیشنهادهای بیشتری خواهید داشت، به این معنی که می‌توانید بیشتر و بیشتر درآمد داشته باشید.